Kubki z nadrukiem dla seniorów

Kubki z nadrukiem
Kubki z nadrukiem

Babcię i dziadka obdarowujemy przy różnych okazjach. Czasem jest to samodzielnie upieczone ciasto, czasem laurka, a czasem…No właśnie, co podarować dziadkom? Kijki do Nordic Walking, preparat wielowitaminowy, książkę, wełniane skarpetki. Pomysłów jest wiele. Kubek jest jednym z nich. I to wcale nie takim banalnym, pod warunkiem, że na owym kubku umieścimy wyjątkowe zdjęcie, napis lub grafikę. Niech kubek wywoła pozytywne emocje, skojarzenia, uśmiech, którego przecież nigdy za wiele. Niech babcia lub dziadek, pijąc herbatę z miodem, przypominają sobie o nas i o tym, jak bardzo ich kochamy.

Kubki z nadrukiem są szeroko dostępne. Możemy wybrać gotowy projekt lub stworzyć swój – jedyny i niepowtarzalny. Jeżeli mamy trochę czasu i kupujemy prezent z odpowiednim wyprzedzeniem, postawmy na własną personalizację. Kto może dokonać dla nas takiej personalizacji? Na przykład agencja reklamowa. Zrobi to szybko i profesjonalnie.

Zdjęcie z dziadkami, zdjęcie wnucząt, zdjęcie z ich młodości, zdjęcie ich czworonoga… Dobrze się zastanówmy, którą fotografię wybrać, by budziła ona jak najwięcej pozytywnych skojarzeń. Niebanalnym pomysłem wydaje się również kubek z fotografią idola z młodości. Niektóre firmy oferują kubki z nadrukiem z podobizną znanych osób (na przykład kubek na którym uśmiecha się do nas Elvis Presley). Taka podróż w przeszłość może być tylko przyjemnością…

Jaki napis umieścić na kubku? Najpopularniejsze to „Super dziadek”, „Super Babcia”, „Kubek najlepszej Babci”, „Kubek najlepszego Dziadka”, „Babcia rządzi”, „Dziadek rządzi”, ale możemy umieścić na nim naszą własną, indywidualną dedykację. Dziadkowie na pewno docenią ten gest, w końcu to kubek specjalnie dla nich.

I nie tylko ceramiczne kubki z nadrukiem mogą na swej powierzchni zawierać fotografię lub napis. Również kubki termiczne możemy zaopatrzyć w swój indywidualny projekt. Kubki termoizolacyjne przydadzą się nie tylko dziadkom – podróżnikom, ale i dziadkom, którzy lubią posiedzieć sobie na werandzie z kubkiem gorącej herbaty. W kubku termicznym szybko im nie wystygnie. A co ważne, kubek z pewnością im się nie stłucze w drobny mak.